Jestli jste ještě nepřišli na to, že osvětlením můžete dát jakékoliv místnosti zcela jiný nádech, než užitím světla přímého, potom věřte, že o mnoho přicházíte.

Vezměte, např. obývací pokoj.
Když k Vám přijde na návštěvu větší společnost kamarádů, nebo přijmete soukromou jednočlennou návštěvu, určitě by se Vám hodilo osvětlení reflektorovou LED žárovkou https://www.lightpark.cz/reflektorove-led-zarovky/.

kapesní svítilna

Co se vlastně na takové návštěvě dělá? Povídáte si, popíjíte, možná hodíte i malý tanec. A k tomu, věru, přímé a jasné světlo rozhodně nepotřebujete. Ale medvědí službu Vám poskytne světlo reflektorové LED žárovky zaměřené na detaily Vašeho obývacího pokoje. Vznikne přítmí, při kterém ale uvidíte přiměřeně dobře. Tma rozhodně nebude.

Nebo snad prodejna?
Ani v prostorách Vaší prodejny nemusíte šetřit na dokonalém, a zároveň velmi úsporném osvětlení LED reflektory. Zaměřte tyto zdroje osvětlení na místa, kterými chcete upoutat pozornost zákazníků. I mušky jdou za světlem. Na lidi taková světla budou působit úplně stejně.

V obou případech se nemusíte obávat vysokých provozních nákladů. A to je skvělá zpráva. Uspořit na osvětlení, které učiní interiér zajímavým a nevšedním, je opravdu výtečné zjištění. I když je prvotní investice vyšší, než za obyčejnou žárovku, musíte vědět, že reflektorové LED žárovky mají své neméně zajímavé klady.

  • Nahrazují výkon obyčejných žárovek.
  • Kvalita není na úkor špatné svítivosti.
  • Životnost je rozhodně vyšší.
  • A nakonec i design je dokonalý.

osvícená malba

Neváhejte změnit i Vy svůj interiér osvětlením, které Vám přináší vysokou úsporu.

Pokud stále nevěříte, že něco takového existuje, není nic jednoduššího, než vzít do ruky kalkulátor a pustit se do sečtení položek za stávající osvětlení, a totéž učinit i s osvětlením, které byste mohli co nevidět mít. Ta čísla Vás rozhodně přesvědčí!

4/5 - (7 votes)