Svatební den je pro každý zamilovaný pár naprosto jedinečným zážitkem a krokem v jejich životě. A jelikož se tento den zpravidla organizuje jen jednou za život (výjimečně vícekrát), budoucí manželé ho chtějí prožít v co největší slávě a tak, aby byl pro ně nezapomenutelným zážitkem!
skákající ženich a nevěsta

Nevěsta v bílém a ženich v smokingu? Minulost!

Typické pro svatbu bylo vidět nevěstu v bílých svatebních šatech a ženicha v úhledném smokingu. Dnes se nevěsty nebrání myšlence vypadat ve svatební den jinak, než bylo zvykem a obléknout si šaty i jiné barvy, než je bílá. Doba je totiž taková, že se neshoduje s tradicí, kterou nevinnost bílých šatů přináší. Šaty s barevným provedením jsou proto pro většinu nevěst nejvyhledávanější volba.
Puntíky, květy, ale i šaty, ve kterých vůbec nevypadají jako nevěsty.Různé střihy a motivy jsou teď naprosto „in“ a na názor lidí se dnes vůbec nehledí.
Ženich se obléká spíš pohodlně než elegantně, a to dokonce i s krátkým střihem kalhot nebo i bez stylu, jakým je kravata. Kšandy, kostkovaná košile a pohodlné kalhoty jsou proto dnes považovány za klasiku, která je s ním spojená ve svatební den.
ženich a nevěsta

Obuv jiných rozměrů

Nevěstinou výsadou nebyli jen šaty, ale i půvabné bílé lodičky. Tento trend lze také pokládat za už okoukaný a nemódní. Dnes si nevěsty obouvají balerínky, barevné lodičky nebo nejlépe tenisky, které jsou sportovní obuví. Takové tenisky jsou právě nejvíce vyhledávanou volbou obuvi, kterou nevěsta před svatbou pořizuje. A jelikož chtějí se svým budoucím manželem ladit, obstarají si boty stejného typu.

Marmel
</div>

<h3>
	Ozdoba ve vlasech</h3>
<p>Závoj nevěsty byl pokládaný ještě dlouhou dobu za něco symbolického právě pro svatební den. Měl zakrýt obličej nevěsty před příchodem k oltáři a odevzdáním do rukou jejího budoucího muže.<br />
<u>Co bylo to bylo, teď nevěsty vypadají úplně jinak.</u>Věnec z květin do vlasů nebo jednoduše okouzlující účes, který se nesmí ničím pokazit. Čelenky nebo jednoduchost účesu jsou dnes výsadou, kterou si nevěsty na svatbu přináší. Muži naopak nepohrdnou <u>slušivým kloboučkem</u>, ale i kšiltovkou, která je pro hodně neformální svatbu dnes už typická.<br />
<strong><u>Svatební rituály se změnily a s nimi i představy budoucích manželů o tom, jak taková svatba musí vypadat.</u></strong>Každý chce mít přece svatbu dle jeho představ a obzvláště takovou, aby se cítili nejen pohodově, ale i stylově.</p>

            <div class=
Outfit ve svatební den
Ohodnoťte příspěvek