Hledáte univerzální řešení vaší kuchyně? Pak zkuste nejnovější hit, kterým je kuchyně s ostrůvkem. Tento styl se objevil už dávno, ale málo kdy se bral v potaz, protože na to lidé většinou neměli prostory. V dnešní době je však možné zakomponovat ostrůvek téměř do jakéhokoliv prostoru. Samozřejmě do extrémně malých podmínek bychom doporučovali jinou úpravu této místnosti, například formou rohového stylu.

moderní kuchyň

Mají své kouzlo, kterým vás očarují

Tyto kuchyně s ostrůvkem mají rozhodně něco do sebe. Hodí se skvěle do větších prostor. Jakmile můžete obejít linku kolem dokola, pak to vypadá opravdu báječně a velice sympaticky. Lahodí to nejenom oku, ale také praktickým účelům, takže díky tomuto stylu využijete celou místnost ještě více.

1.       Tento styl se vyrábí samozřejmě až na základně požadavků a přání daného zákazníka. Stejně tak jako povrchová úprava dvířek, je možná také různá povrchová úprava tohoto typu i celého prostoru.

2.       Vybrat můžete klasickou bílou, která prostor navíc nezmenšuje, ba právě naopak zvětšuje jej a prostřední část tím ještě více vynikne. Nechce si sladit doplňky a myslete dopředu i na praktickou stránku. Tento typ skvěle vypadá a je také vhodný do každé domácnosti. Vleze se sem celá rodina. Maminka se pohybuje u linky, tatínek krájí suroviny hned vedle a děti si matlají, těsto právě na onom ostrůvku. Díky tomuto skvělému provedení má každý možnost pracovat na svém díle u linky a nezavazet jeden druhému. Nebudete do sebe zbytečně narážet ani vrážet. Dopřejte si prostor a volnost i v této příjemné místnosti. Jistě se vám to vyplatí.

luxusní kuchyň

3.       Nebojte se zkusit něco výjimečného, třeba vás to mile překvapí. Navíc tato část může být různě velká, dle vaší místnosti a vašich možností či přání. Všechno záleží jenom na vaší představě.
Jako výrobci kuchyní můžeme vytvořit dokonalé prostředí, ve kterém se vám bude co nejlépe vařit. Sami si můžete určit všechny náležitosti. Pracujeme na zakázku a vše provádíme precizně. 

3.9/5 - (9 votes)