Málokomu je do vínku dáno to, že ruční práce jsou pro něj hračkou. I když jste si vybrala povolání, kde šikovné ruce nehrají hlavní roli, můžete si dál provozovat svou šikovnost, jako amatér. V podobě hobby.

šicí stroje

Najděte si čas!

Byly by velká škoda, kdybyste svůj talent a šikovnost ponechala ležet někde ladem. Vzpomeňte si na svůj první, a to opravdu fatální dárek, který jste našla pod stromkem! Vzpomínáte, co to bylo? No přece Váš první šicí stroj! Pravda, nějaké nitě jste sice ke stroji také dostala, ale tenkrát Ježíšek nějak zapomněl na látky, ze kterých byste mohla něco ušít, nebo sešít. Odnesly to staré utěrky? Kdoví.

Vidíte, a přece se stále věnujete šití. I když pouze takovému obyčejnému, jako je spravování oděvů pro celou rodinu. Změňte to a najděte si čas pro tvůrčí činnost. Látky všeho možného i nemožného, roztodivného druhu si už pro jistotu zajistěte sama a nespoléhejte se na někoho druhého. Pusťte se do vlastní tvorby. Učte se patchworku a ušijte originální přehozy, nebo pevné nákupní tašky, které oslní originalitou!

ruční šití

Šití Vás bude naplňovat!

Uvidíte sama, že čas, který si dokážete pro sebe vyšetřit, bude naplněn úžasnými ušitými kousky, které obohatí Vaše soukromé prostředí. Ale nejen to. Obohatí i Vás samotnou. Každá přítelkyně, která Vás doma navštíví, bude překvapena, jak šikovná jste. Vždyť jste svůj dar od Boha zbytečně skrývala. Jediný problém nastane, až budou i kamarádky chtít ty samé nákupní tašky, nebo přehozy na postel pro sebe. Což o to, s výběrem látek problém nebude, ale kde vzít čas, viďte? Ale co. Vy už jste si domov vyšperkovala, tak proč byste nemohla kousek sebe sama dát i do bytů jiných. A když se jedná o kamarádky? Zájem Vašich kamarádek Vás pohladí po duši. Tomu věřte.

4/5 - (1 vote)