Nejen posilovny a fitness si zaslouží opravdu kvalitní vybavení. Kvalitní a spolehlivé cvičební pomůcky a stroje nemusí být vždy drahé a nemusí vždy zabírat spoustu místa. V dnešní době si můžete spoustu tréninkových pomůcek pořídit domů a cvičit s nimi klidně v obývacím pokoji, či kdekoliv jinde a pak je jen uložit pod postel či do skříně. Jednou z takových skvělých pomůcek, která je levná, kvalitní, nezabere téměř žádné místo a ještě navíc s ní procvičíte téměř celé tělo, je odporová guma na shyby a další cviky.

gym

Odporová guma na shyby je jednou z velmi využívaných cvičebních pomůcek ve fitness a můžete ji mít i Vy doma. S touto skvělou cvičební pomůckou můžete protahovat celé tělo, ale také posilovat, jak svaly na pažích, tak na zádové či prsní, ale samozřejmě i břišní a nesmíme zapomenout na zadeček a stehna a lýtka. Prostě s nimi jdou provádět cviky, kterými posílíte celé tělo a hlavně ty důležité partie, které chce zkrášlit snad každá žena. Ale i muži samozřejmě tuto pomůcku využívají ke cvičení.

Díky tomu, že gumu na shyby můžete pořídit hned ve dvou velikostech a s různě velkým odporem, mohou ji využívat jak začátečníci tak i pokročilí. Stačí si jen vybrat. Máme pro Vás v nabídce gumy na shyby s odporem od třinácti do téměř osmdesáti kilogramů. Takže s touto pomůckou nejen cvičíte s vahou svého těla, ale ještě si můžete přidat. Také je samozřejmě rozdíl mezi krátkými a dlouhými druhy. Záleží na tom, na jaký druh cvičení je chcete využít.

vybavení na cvičení

V naší široké nabídce najdete kromě velkého výběru odporových gum, také příslušenství a doplňky v podobě úchopů a ruček, díky kterým můžete cvičit spoustu dalších cviků a posilovat své svalstvo. Projděte si i nabídku dalších cvičebních pomůcek a strojů, které Vám nabízíme.

1/5 - (1 vote)