Navzdory tomu, že mnoho lidí dává přednost velkým typům sedacích souprav, které jim zútulní obývací pokoj, patří i šikovné a menší pohovky do kategorie oblíbeného nábytku, který přinese úroveň místnosti, ve které je vždy plno a pohodová atmosféra.
V sortimentu těch moderních a v elegantním provedení, se můžete setkat s řadou pohovek s rozkládacími vlastnostmi, kdy se z ní během krátké chvíle stane lůžko určené ke spaní a válení se při sledování dobrého filmu.

pruhovaná pohovka

..1 S pohovkou si vystačí i vaše návštěvy

Buďte si jistí, že koupí pohovky vaše přátelé, rodinu, ale ani sebe o nic nepřipravíte. Místo ve vašem domově, které by jim nabídlo pohodlí k posezení se najde vždy a doplnit tak tento menší kus nábytku můžete o šikovné taburety, křesla nebo i sedací vaky.

..2 V krásném a roztomilém designu

Díky své velikosti se pohovka považuje za kus nábytku, který vnáší do obývacího pokoje útulnost, hřejivou atmosféru a rovněž i více místa k pohybu nebo umístění dalších dekorací a nábytku. V sortimentu, se kterým se setkáte v našem internetovém obchodě vás potěší kombinace barevných odstínů, luxusní stránka opěrky zad, ale i rukou a v konečném důsledku i cenové ohodnocení.

..3 Do dětského pokoje je jako stvořená

Vyjímat se tento menší kus nábytku může i v dětském pokoji, protože sortiment našich pohovek myslí i na malé ratolesti. V krásném a dětském designu se dětem bude líbit nejen jako malá sedačka, ale využít ji můžou i jako postel pro jejich spaní. Vyberou si jak malé slečny, tak i kluci různé věkové kategorie, protože i pokoj dětí si zaslouží mít pohodlné místo k sezení.
I v případě, že vaše děti postel mají, ji využijete pro přespávání kamarádů vašich dětí.
šedá pohovka

..4 Do jakýchkoliv menších prostorů

Praktický kus tohoto nábytku vám zapadne i do jiných místností mimo váš domov, ve kterých trávíte hodně času. Ať už se jedná o prostor ve vašem zaměstnání nebo na chatě, přinese vám příležitost komfortně se usadit a užít si chvilku relaxu, na který si vždy najdete alespoň špetku vašeho času.