Zastihl vás už někdy výpadek elektrického proudu? Pak jistě víte, jak nepříjemné to je. Tyto výpadky jsou naštěstí většinou krátkodobé. Horší je náhlý výpadek elektrického proudu, pokud k němu dojde vlivem nepříznivého počasí, to už je většinou na dobu delší.

Co v takovém případě uděláte? Můžete si zapůjčit elektrocentrálu či dieselagregát, ty vám elektřinu vyrobí, tolik, kolik budete potřebovat a vy nebudete muset netrpělivě očekávat obnovení dodávky elektřiny.
Elektrocentrály a dieselagregáty však využijete i v jiných situacích, kromě výše zmíněné třeba při:


· Plánovanému výpadku elektrické energie
· Stavbě či rekonstrukci
· Pořádání koncertů a jiných kulturních akcí

hydra

Pronájem elektrocentrály je správné řešení

Plánujete něco z předešlého seznamu? Tak si prohlédněte naši nabídku ,ať víte, jaké elektrocentrály a dieselagregáty máme k dispozici a můžete si je hned pronajmout. Máte jistotu, že vše odpovídá předpisům. Samozřejmostí je pravidelná kontrola a dobrý technický stav.
V případě, že si u nás elektrocentrálu pronajmete, dovezeme vám ji, zapojíme a po použití zase odpojíme a odvezeme. Vše je na nás, vy se o nic starat nemusíte.

gener

Cena za vše je příznivá

A kolik za to všechno? Cena je individuální a odvíjí se od délky pronájmu i variantě elektrocentrály či dieselagregátu. Vše vám ale rádi nezávazně spočítáme po zadání vašich požadavků, určitě tedy budete vědět dopředu, co vás čeká.
Chystáte rozsáhlou rekonstrukci, soukromou akci nebo jen chcete mít vymyšlený záložní plán pro případ déletrvajícího výpadku elektrické energie? Pokud ano, vždy se můžete obrátit na nás a naše služby a pronajmout si dieselagregát či elektrocentrálu, která vám elektřinu dodá v potřebném množství.
Už se tedy nemusíte obávat nenadálých situací, řešení je snadné!

5/5 - (1 vote)